معرفی خوزستان،قزوین و فارس به عنوان برترین فن بازارهای منطقه ای کشور در سال 1395

در پایان هشتمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای در شیراز ،فن بازارهای برتر کشور انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در آیین اختتامیه هشتمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای که به مدت دوروز در شیراز برگزار شد در بررسی عملکرد سالیانه در سال 1395فن بازار منطقه ای خوزستان به عنوان نخست دست یافت و فن بازارهای منطقه ای قزوین و فارس نیز عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

در این مراسم از مدیران فن بازارهای برتر با هدای لوح ،تقدیر شد.

هشتمین نشست سراسری فن‌بازارهای منطقه‌ای به ‌منظور بررسی آخرین فعالیت‌های فن‌بازارها، هم‌افزایی و هماهنگی‌های بیشتر به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس برگزارشد.

در این نشست دو روزه نمایندگانی از مرکز فن‌بازار ملی ایران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، جهادصنعتی دانشگاهی کشور، صندوق نوآوری و شکوفایی، 15 فن‌بازار منطقه‌ای از استان‌های آذربایجان شرقی، البرز، اصفهان، شیراز، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، کرمان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد و نیز دو فن‌بازار منطقه‌ای از استان‌های زنجان و سیستان و بلوچستان و نیز یک فن‌بازار تخصصی با عنوان فن‌بازار تخصصی صنعت گاز حضور داشتند

در این نشست آخرین وضعیت برنامه‌ها و فعالیت‌های فن‌بازارهای کشور بررسی و تجربیات حاصل از اقدامات انجام‌شده در راستای توسعه و رونق بازار فناوری کشور به اشتراک گذاشته شد.

صنایع اقتصادی کشور :

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و شهرکآینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.